Masér Josef

maser josef
 

Zakladatel masážního studia Milé masáže s úsměvem, učící umění doteku a jak masáží nejen namasírovat tělo, ale i duši člověka pomocí masáže KOUZELNÁ TANTRA MASÁŽE.

Květen 2013 Agáta Hanychová:

"Milý Josefe, děkuji za úžasnou masáž a přeji spoustu dalších spokojených zákaznic. S pozdravem Agáta :) "

Leden 2013:

"ahoj Josefe, moc rád bych ti chtěl poděkovat za úžasnou masáž kterou jsi udělal mé ženě. Ještě doma se celá chvěla po té nádherné masáži. Bude tě jistě všude chválit a doporučovat :-) ... vedeš masáž k naprosté a pokud možno opakované slasti ženy, je vidět , že jsi profík a svou práci děláš srdcem."


Naše masážní studio naslouchá přáním zákazníků a jsme hrdí, na svojí odvahu, že dokážeme přinášet tak krásné masáže do života. Je to sen být každého člověka být tak krásně dotýkán. Je to naše morální povinnost přinášet lidem nazpátek štěstí do života. Děkujeme všem za pochvalné uznání, že principy na nich stojí, naše masáže, pozitivně mění vztah lidí k vlastnímu tělu, zasívají pocit míru a bezpečí do lidské duše. Naši zákazníci jsou šťastný v životě se jim více daří, firmy jim lépe prosperují, Budeme dál pečovat o rozvoj našeho masážního studia, vaše důvěra nás posiluje, pravda o kouzlu našich masáží se pomalu šíří a vy naši zákazníků co se vracíte, jste to nejcennější.


Vy svojí důvěrou dokazujete obrovský lidský rozměr našeho umění doteku na lidském těle, o které s takovou láskou pečujeme. Naplňujeme tím sen generací o aktivním citlivém přístupu k lidskému tělu, poslání pečovat s úctou o naše lidská těla, protože tím překonáme konflikt z minulosti a podporujeme rozkvět rodiny. V cenných debatách se zákazníky překonáváme dualitu v osobním životě a učíme žít podle pravdy, principů lidské důvěry a morální odvahy následovat své srdce. Iniciativně rozšiřujeme nabídku masáží, aby si každý vybral tu svojí a objevil dosud nedotčenou pravdu o svém těle, aby naslouchal svému tělu a s úctou o něj pečoval.

Zpět